» راه های خانه دار شدن در تهران

یکی از دغدغه های مردم در پایتخت که ذهن آنها را به سختی درگیر خود کرده است ، مساله داشتن مسکن و خانه دار شدن اقشار متوسط رو به پایین از لحاظ درآمدی است . در صدد هستیم که با بیان چند راه حل به منظور تسهیل در امر راه های خانه دار شدن در تهران چند راه حل خدمت شما عرض کنیم که توجه به آنها بخش بزرگی از مشکلات در این زمینه را حل مینماید .

یکی از راه های متداول که بصورت یک فرمول درآمده است استفاده از فرمول وجود وام مسکن ، رهن و پرداخت پول بصورت نقدی است . شایان ذکر است که هنوز پول نقد در دست افراد و اقشار متوسط رو به پایین بطور محسوس وجود ندارد ، پس با دریافت وام مسکن مثلا 45 میلیون تومانی خانه را خریداری ، و سپس آن را به رهن یا اجاره میتوانند بدهند .
به هر روی این روش باعث میشود که خریداران طی یک سال و اندکی بیشتر نتوانند در خانه خریداری شده شان مستقر شوند ، اما با دادن رهن و اجاره حداقل به 20 درصد هزینه خرید دسترسی پیدا کنند .
بیشتر این خریداران به نیت سرمایه گذاری یا زوج های جوان هستند که واحد مسکونی را خریداری میکنند و آن را آگهی میکنند برای رهن و اجاره تا با این روش بتوانند مابقی هزینه خرید را پرداخت کنند .

نتیجه گیری :

با توجه به جملات بالا میتوان نتیجه گرفت که 3 راه دریافت وام ، دادن رهن و اجاره ، و پرداخت قسمتی از هزینه های فروش خانه در طی اقساط مشخص شده و مورد تفاهم ، میتواند بسیار مفید و راه گشا در زمینه راه های خانه دار شدن باشد . مطالعه مبحث راه های ارزان خانه دار شدن نیز به شما راهکارهایی ارائه خواهد داد .

یک دیدگاه برای “راه های خانه دار شدن در تهران”

  1. danial

    بهترین راه خرید و فروش یک ملک انتخاب یک مشاور املاک مطمئن. من ساکن اصفهانم مشکل خرید خانه داشتم پیش یک مشاور املاک رفتم به اسم املاک کاکتوس که کارشون عالیه و من حالا صاحب یک خانه با موقعیت عالی هستم